سلام به همه دوستان خوب و موزیرجی‌ام
دوستان خوبم مطمئناً شما از راه‌های مختلفی به این وبلاگ مراجعه می‌کنین و خواننده همیشگی این وبلاگ هستین اما تا به حال مشترک این وبلاگ نشدید که من اکیداً بهتون توصیه می‌کنم که مشترک این وبلاگ بشید.

خوشبختانه این وبلاگ جایگاه خوبی در سیستم وبلاگ دهی وردپرس پیدا کرده و همیشه جزء برترین وبلاگ‌ها محسوب میشده یعنی الان که دارم این مطلب رو می‌نویسم بهترین وبلاگ از نظر آماری در وردپرس فارسی هست

اگه با فید و فیدخوانی آشنایی دارین کافیه فید http://feeds.feedburner.com/moziraj رو مشترک بشین. این کار را می‌تونین به دو صورت استفاده از فیدخوان و یا ایمیلی انجام بدین که بهتون توضیح می‌دم.

اگه نمی‌دونین فید چیه به صورت خلاصه بهتون می‌گم که اگه مشترک این وبلاگ بشین هر وقت که این وبلاگ به روز شد مطالب خودکار براتون ارسال میشه. اگر هم آدرس این وبلاگ عوض شد برای شما باز هم مطالب فرستاده میشه.

خوب همون طور که گفتم شما به دو صورت می‌تونین مشترک این وبلاگ بشین
اولی از طریق فیدخوان
اگه شما می‌خواین مطالب این وبلاگ رو از طریق فیدخوان بخوانین می‌تونین از مطلب « فید، وبگردی با بالاترین سرعت » استفاده کنین. تو این مطلب بهتون آموزش کافی درباره اینکه فید چیه و نحوه اشتراک آن در سیستم گوگل ریدر آموزش داده می‌شه.
اگه شما با فیدخوان‌های دیگه کار می‌کنین کافیه از فید http://feeds.feedburner.com/moziraj استفاده کنین.

دومین راه اشترک بوسیله ایمیله
اگه شما یه حساب ایمیل داشته باشین می‌تونین از طریق آن مطالب این وبلاگ را همیشه دریافت کنین.
برای اینکار کافیه روی این لینک کلیک کنین تا وارد صفحه‌ای مثل شکل زیر بشین

اشتراک ایمیلی

رو تصویر همچی گویا بود بعد از مراحل بالا لینکی به ایمیل شما ارسال میشه که باید حتماً روی این لینک کلیک کنین تا اشتراک شما فعال بشه دوباره میگم که حتماً باید روی لینک کلیک کنین وگرنه اشتراک شما معلق میمونه.
خوب بعد از مراحل زیر از این به بعد تمامی مطالب به ایمیل شما ارسال میشه.

Advertisements