دریافت فایل معرفی برنامه

نـام برنـامه

ManageAmlak [مدیریت مشاوران املاک و مسکن]

تـاریخ سـاخت

بهمن 1388

سـورس برنـامه

مـوجود است

زبـان برنـامه‏نـویسـی

سی‏شـارپ (C#)

بـانک اطلاعاتـی

اکسس (Access)

قیمت

توافقـی (ارزون!)

شـماره تمـاس

میثم کریمی منش [ 09119096933 ]

ایـمیل

[ m.karimimanesh@gmail.com ]

نرم افزار مدیریت مشاورین املاک و مسکن همانطور که از اسمش پیداست برای مدیریت املاکی که در بنگاه‌ها برای معامله وجود دارد می‌باشد به طوریکه نرم‌افزار دارای سطوح مختلف مرتب‌سازی و جستجوهای متنوع برای شناسایی ملک مناسب در کمترین زمان را دارد و همه‌ی املاک از قبیل آپارتمان، مغازه، زمین، باغ، استخر، خانه‌های ویلایی، سالن‌ها، کارخانه و کارگاه و سایر املاک را شامل می‌شود که می‌تواند مورد فروش، رهن، اجاره و یا ترکیبی از آنها باشد.

نرم افزار مذکور با ظاهری کاربر پسند و ساده طراحی گردیده تا همه کاربران عادی که آشنایی زیادی با رایانه ندارند و همچنین کاربران حرفه‌ای که مسلط به رایانه می‌باشند بتواند به راحتی از نرم‌افزار استفاده کنند.

همچنین ما این برنامه را همراه با سورس در اختیار شما قرار میدهیم تا اگر با برنامه‌نویسی کامپیوتر آشنا هستید بتوانید تغییرات مورد نظرتان را روی برنامه اعمال کنید. دلیل دیگری که ما این برنامه را با سورس در اختیار شما قرار میدهیم، به خاطر دانشجویان برنامه‌نویس کشور است تا بتوانند با چگونگی ساخت یک برنامه مدیریتی آشنا شوند.

· این برنامه با زبان سی‌شارپ (C#) و بانک اطلاعاتی اکسس (Access) نوشته شده است

برخی از امکانات :

– امکان ثبت سپرده‌ها اعم از (فروشی، رهنی و استیجاری، …)

– امکان تعریف نوع سپرده (باغ، ویلا، آپارتمان، واحد تجاری، زمین، مرغ داری، …)

– امکان ورود اطلاعات جامع (بیش از 40 مورد) برای هر ملک، به طوریکه مشتری با دیدن مشخصات یک ملک می‌تواند تا حدود زیادی در مورد معامله آن ملک تصمیم بگیرد.

– امکان تعریف لیست انتخابی برای جزئیات سپرده که باعث سهولت در ورود اطلاعات و بی نیاز شدن از تایپ گردد. (لیست نما : سنگ ، گرانیت ،آجری …)

– امکان درج تصاویر هر ملک به هنگام ثبت (جهت بازدید متقاضیان)

– امکان تعریف اشخاص، متقاضیان

– جستجوی فوق العاده پیشرفته و دقیق بر اساس شرایط متقاضیان

– جستجوی پیشرفته بر روی پرونده‌های متقاضیان و انطباق با لیست سپرده‌ها

– امکان بایگانی سپرده‌ها با قابلیت بازیابی

– تنظیم قراردادهای آژانس با قابلیت گزارشگیری (اجاره نامه، مبایعه نامه)

– امکان تهیه فایل پشتیبان

و …

امکانات جانبی :

– دفتر چک

– دفترچه تلفن با قابلیت ثبت تصویر

– دفترچه یادداشت جهت ثبت قرارها و یادداشت های روزانه با قابلیت جستجو و چاپ

و …

توضیحات برنامه همراه با تصاویر

:: لیست سپرده ها (فایل‌ها)

توسط این بخش می‌توانید کلیه سپرده‌های خود را با توجه به مشخصات و امکانات آنها ثبت نمائید. همچنین پس از ثبت می‌توانید پانزده تصویر از هر سپرده را در سیستم ثبت نموده تا پس از ثبت، با انتخاب هر سپرده تصاویر مربوط به آن را مشاهده نمائید. از امکانات ویژه این بخش می‌توان به امکان بایگانی، جستجوی پیشرفته و … اشاره نمود.

:: فرم اطلاعات مربوط به هر سپرده (فایل)

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌فرمائید، این بخش مربوط به ثبت اطلاعات مربوط به یک سپرده می‌باشد.

از امکانات ویژه این بخش می‌توان به انعطاف پذیری در نوع بکارگیری پارامترهای ورودی اشاره نمود. لیستی که در کنار صفحه مشاهده می‌فرمائید، برگرفته از لیست پارامترهای ورودی می‌باشد که توسط شما در سیستم تعریف می‌شود.

به عبارت بهتر، تمام موارد ذکر شده در لیست قابل حذف و ویرایش هستند. (از این لیست‌ها به هنگام ثبت و جستجوی سپرده‌ها و تقاضاهای مربوط به اشخاص استفاده می‌گردد.)

:: فرم ورود تصاویر مربوط به سپرده

این قسمت مربوط به ثبت تصاویر هر سپرده می‌باشد که مشاورین علاوه بر ثبت هر تصویر، می‌توانند توضیحاتی مختصر در مورد آن ارائه نمایند.

:: پارامترهای ورودی

همانطور که در تصاویر صفحات قبل ذکر شد، برای سرعت و سهولت در ورود اطلاعات مربوط به یک سپرده، تقاضا و یا جستجوی آنها، از لیست‌هایی از قبل تعریف شده استفاده شده است که اصطلاحا پارامترهای ورودی نامیده می‌شوند.

این برنامه این امکان را به مشاوران میدهد تا پارامترهای ورودی را آنطور که تمایل دارند و با توجه به شرایط و حوضه کاری خود تعریف نمایند.

· بصورت پیش‌فرض لیست تعدادی از پارامترها در سیستم تعریف شده و نیازی به تعریف مجدد نمی‌باشد.

:: سیستم جستجوی سپرده براساس شرایط متقاضی

مشاورین توسط این سیستم قادر هستند با توجه به شرایط متقاضیان، سپرده‌ها یا فایل‌های درخواستی را از لیست سپرده‌ها در کوتاهترین زمان بیابند.

:: بایگانی سپرده با امکان بازیابی به لیست اصلی

این قابلیت، جهت آرشیو گذاری اطلاعات یا انتقال اطلاعات از لیست اصلی به لیست بایگانی، در سیستم تعبیه شده است. که باعث مرتب‌سازی و مدیریت بهتر اطلاعات برای مشاوران می‌گردد. پس از درخواست بایگانی سپرده، اطلاعاتی نظیر: تاریخ و ساعت بایگانی، علت بایگانی و توضیحاتی در مورد آن را نیز می‌توان در سیستم ثبت کرد.

· هر سپرده، پس از بایگانی شدن از لیست اصلی پنهان می‌شود.

:: لیست تقاضاها

این بخش جهت ثبت درخواست متقاضیان طراحی شده است. که علاوه بر ثبت، قابلیت‌هایی نظیر: جستجو، تهیه گزارش و چاپ و مهمتر از همه استفاده از به هنگام جستجوی سپرده اشاره نمود. به عبارت بهتر، زمانی که قصد جستجو براساس شرایط بر روی سپرده‌ها داریم، با انتخاب گزینه «انطباق با سپرده‌ها» می‌توانیم جستجو را براساس شرایط مربوط به آن انجام دهیم.

:: تصاویری از فرم مربوط به اطلاعات تقاضا و قابلیت‌های جستجو بر روی لیست تقاضاها

:: قراردادها

در این قسمت می‌توانید اطلاعات مربوط به قراردادها را تنظیم نمایید. از قابلیت‌های این بخش می‌توان به چاپ قرارداد اشاره کرد.

:: دفترچه تلفن

دفترچه تلفن با قابلیت‌های ویژه نظیر: گروه بندی، مرتب سازی براساس حروف الفبا، دسترسی سریع، جستجوی فوق العاده سریع.

:: فرم اطلاعات مربوط به اشخاص

همانطور که در تصویر مشاهده می‌فرمایید در این قسمت می‌توانید اطلاعات پرسنلی و تصویر هر شخص را با گروه بندی ایشان در سیستم ثبت نمائید.

:: دفتر چک

در این قسمت شما می‌توانید اطلاعات مربوط به هر چک را برنامه وارد و ذخیره نمایید. از قابلیت‌های این بخش می‌توان به قابلیت جستجوی پیشرفته اشاره کرد.

:: دفتر یادداشت

دفتر یادداشت جهت ثبت قرارها و یادآوریها استفاه می‌شود.

:: پنجره پشتیبان گیری از اطلاعات

شما به هر دلیلی (نصب مجدد برنامه، تعویض ویندوز و …) ممکن است اطلاعاتی را که تا به حال در نرم‌افزار ثبت کرده باشید از دست بدهید. با استفاده از این پنجره می‌توانید از تمامی اطلاعاتی که تا بحال در برنامه ثبت کرده‌اید پشتیبان تهیه کنید و در صورت لزوم این اطلاعات را بازیابی کنید.

برای پشتیبان گیری هم کافیست ابتدا محل ذخیره اطلاعات را تعیین و سپس برروی دکمه شروع کلیک کنید. اطلاعات برنامه با نام و تاریخ پشتیبان گیری در محل مورد نظر ذخیره می‌شود.

:: پنجره بازیابی اطلاعات

با استفاده از این کادر شما می‌توانید اطلاعاتی را که از قبل پشتیبان گرفته‌اید دوباره به برنامه بازگردانید. ابتدا کافیست محل فایل پشتیبان را تعیین، سپس بر روی تکمه شروع کلیک کنید.


نـام برنـامه

ManageAmlak [مدیریت مشاوران املاک و مسکن]

تـاریخ سـاخت

بهمن 1388

سـورس برنـامه

مـوجود است

زبـان برنـامه‏نـویسـی

سی‏شـارپ (C#)

بـانک اطلاعاتـی

اکسس (Access)

قیمت

توافقـی (ارزون!)

شـماره تمـاس

میثم کریمی منش [ 09119096933 ]

ایـمیل

[ m.karimimanesh@gmail.com ]

Advertisements