مجله ونتی فایر از میان 69 چهره مشهور بین المللی، 42 خوش تیپ را انتخاب کرده است .به نقل از فکت، در لیست سال 2008 این مجله نام میشل اوباما همسر باراک اوباما کاندید ریاست جمهوری آمریکا، کارلا برونی همسر نیکولا سارکوزی رئیس جمهور فرانسه و همچنین دختر دونالد ترامپ میلیاردر معروف آمده است.


چهره بعدی ایوانکا ترامپ مدل لباس و مدی که ظاهر کلاسیک و مدرن را با هم دارد و سنجاق های 12 سانتیمتری را با کیف ارغوانی پوست کروکودیل مارک جورجیو آرمان را استفاده کرده و از آنها جدا نمی شود.او در این 26 سال زندگی اش نه تنها یک ماده شیر بوده بلکه در نقش یک زن تاجر هم ظاهر شده و نایب رئیس شرکت ترامپ و همچنین رئیس شرکت جواهر سازی شخصی خودش است.


خوش تیپی کارلا برونی به زمانی بر می گردد که وی بر روی صحنه و معرف مارک هایی مانند ورساچی، شانل، ایوه سن لورن، پاکو رابانه، جیه آنچی و کریستین دیور بود. در حال حاضر او لباس هایی از مارک دیور و از رنگ های مختلف می پوشد.


سارا جسیکا پارک نیز به دلیل انجام افسانه مانلو بلاهینک جزو این رتبه بندی به حساب آمده است. این هنر پیشه 43 ساله تولید کننده عطر های لاولی، کوت و همچنین لباسهایی به نام بیتن است.


در بین مردان نیز اسامی مانند دانیل کریگ بازیگر، رپرکان وستی و دیوید بکام که در رده بندی سال گذشته نیز به همراه ویکتوریا همسرش آمده بود حضور دارند و همچنین نام زوج مشهور برد پیت و آنجلینا جولی در این فهرست آمده است.


Advertisements