رقیه الغسره (قهرمان مسابقات دوی بازیهای آسیایی دوحه- 2006 و دارنده مقام هفتم رده‌بندی جهانی) در بازیهای المپیک پکن با لباس اسلامی Hijood که اختصاصاً برای وی توسط آهیدا زانتی طراحی شده، به میدان میرود.


این نماینده بحرینی در کلیه مسابقات با حجاب اسلامی حضور داشته و امیدوار است با لباس جدید نتایج بهتری کسب کند. او می‌گوید: «این عالی است که در نهایت لباسی با عملکرد بالا داشته باشم که به من اجازه دهد تا هم نیازم به عفت و حجاب را برآورده نمایم و هم از قابلیت تعرق کنترل شده‌ای برخوردار باشد. ضمن آنکه پارچه‌اش تنفس را آسان کند.»

شرکت آهیدا با مدیریت خانم آهیدا زانتی (مسلمان لبنانی الاصل مقیم استرالیا) برای اولین بار مایوی شنای اسلامی را طراحی نمود که طرح وی با توجه به قابلیتش از انعکاس و بازتاب خبری بسیار بالایی در جهان برخوردار شد. هدف وی از طراحی لباسهای اسلامی ورزشی حمایت و پشتیبانی از زنانی است که به هر دلیل می‌خواهند چیزی بپوشند و ضمن حفظ حجاب و عفت،ٰ عملکرد مفیدی نیز داشته باشند.

آهیدا لباس ورزشی Hijood را اختصاصا برای رقیه طراحی و تولید نموده و امیدوار است ضمن بهبود عملکرد او روز شنبه 16 آگوست نگاه‌های جستجو گرانه تماشاچیان را با حجاب مدرنش به سوی خود جلب نماید.

Advertisements